Ja

Mam taką potrzebę napisania kim jestem.

Dziś.

Czytam książkę Matta Kahna „Rewolucja miłości zaczyna się od ciebie” i już doświadczam, że:
„Dziś nie jestem tym, kim byłam wczoraj. Jestem zupełnie inną wersją siebie, która może inspirować się tylko tym, co pojawia się tu i teraz. W tej zupełnie nowej rzeczywistości, wybieram bycie z tobą, niezależnie od tego co przyniesie nam dzisiejszy dzień.”

Więc dziś – mam na imię Kinga, mam 44 lata, mieszkam w Krakowie.

Jestem Mamą trójki nastolatków, w rozumieniu wieku i tego co ze sobą wnoszą. Radości, żywiołowości, ustalania własnych granic, samodzielności i wolności. Stawiania na swoim i oddzielaniu się ode mnie. Uczę się, że nie są już mali, że są sami sobą i że mnie w sumie nie potrzebują. Nie potrzebują mnie tak bardzo jak mi się wydawało że powinni mnie potrzebować. I nie potrzebują mnie tak tak, jak ja potrzebowałam moich rodziców. To jest ważna lekcja dla mnie.

Jestem Kobietą, poszukującą siebie. Z tożsamością że jestem. Z poszukiwaniem i odkrywaniem swojej miłości. Do siebie. Mam takie pytanie czy ja wiem co to jest miłość, co to znaczy kochać siebie i sobie ufać? Odkrywam to.

Czy to jest prosta droga?
Nie!
To jest droga łez,
bólu
zdziwienia
zaskoczenia
i zachwytu

Jestem pracownikiem, oddanym swojej pracy w tej części którą lubię to bardzo, w tej której nie lubię to z poziomu odpowiedzialności. Uczę sie że nie zawsze się robi tylko to co sie lubi a czasam też to co daje po prostu pieniądze. I nawet w tym drugim można być dobrym. I mieć z tego wspaniałe znajomości i radość. Trzeba szukać 🙂
A najbardziej lubię łączyć. Twój pomysł i jego pomysł, Twoja chęć rozwoju, moja chęć zabawy, twoja radość, mój pomysł…. wszystko sie przenika, z otwartą głową można zmienić wiele.

Z miłością.

Kinga

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s